ondergrens: 1 Uitslag voorronde PK's  2e klas bandstoten 2019-2020
bovengrens: 1,5
2e klas 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde Totaal
Nr. Bnr. Naam Moy T.m. Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Part Car Brt H.S Moy. %car %moy Pnt t Uitslag
1 215733 Koning K 1,2 39 39 30 5 2 39 22 9 2 39 25 7 2 39 30 9 2 39 35 6 2 39 26 7 2 6 234 168 9 1,393 100,00 116,07 12 1
2 223907 Oosterhuis P 1,3 42 42 22 10 2 42 30 10 2 42 17 12 2 39 27 6 0 42 24 14 2 42 18 7 2 6 249 138 14 1,804 98,81 138,80 10 2 pr
3 218573 Tromp J 1,2 39 39 21 7 2 39 23 6 2 35 22 6 0 39 30 7 2 39 32 8 2 39 29 5 2 6 230 157 8 1,465 98,29 122,08 10 3
4 211571 Boven K.M 1 33 33 21 8 2 33 32 3 2 33 33 5 2 33 38 5 2 33 27 11 2 28 26 4 0 6 193 177 11 1,090 97,47 109,04 10 4
5 216442 Eerenstein A 1,2 39 33 30 4 0 39 17 7 2 39 27 15 2 39 27 8 2 39 28 6 2 39 18 7 2 6 228 147 15 1,551 97,44 129,25 10 5 pr
6 136685 Veen v d A 1,1 36 36 40 7 2 36 27 6 2 36 22 7 2 31 30 5 0 36 20 4 2 32 31 9 0 6 207 170 9 1,218 95,83 110,70 8 6
7 206727 Heller B 1 33 33 17 8 2 33 17 6 2 28 24 5 0 33 30 5 2 24 26 6 0 33 38 7 2 6 184 152 8 1,211 92,93 121,05 8 7
8 223912 Oosten v P.M 1,03 33 33 19 7 2 28 32 7 0 33 39 3 2 33 29 5 2 33 26 4 2 19 26 7 0 6 179 171 7 1,047 90,40 101,63 8 8
9 179230 Pomper W 1,45 45 45 19 13 2 45 27 9 1 44 39 6 0 45 41 4 2 45 31 6 2 42 24 6 0 6 266 181 13 1,470 98,52 101,35 7 9
10 209137 Leegwater J 1 33 33 34 3 1 33 38 4 2 33 37 6 2 32 38 3 0 30 35 5 0 33 32 10 2 6 194 214 10 0,907 97,98 90,65 7 10 deg
11 270919 Schutrups J 1 33 33 21 5 2 33 27 3 1 33 24 5 2 16 30 2 0 27 27 4 0 33 23 6 2 6 175 152 6 1,151 88,38 115,13 7 11
12 149682 Koppenberg J 1 33 16 30 5 0 33 14 12 2 31 32 5 0 33 22 7 2 24 22 9 0 33 26 4 2 6 170 146 12 1,164 85,86 116,44 6 12
13 220592 Steenstra R 1,4 45 21 19 5 0 38 17 7 0 37 25 9 0 45 18 10 2 45 35 6 2 45 27 10 2 6 231 141 10 1,638 85,56 117,02 6 13 pr
14 155401 Haveman B 1 33 33 40 10 2 8 14 3 0 28 37 5 0 15 16 5 0 33 32 6 2 33 24 5 2 6 150 163 10 0,920 75,76 92,02 6 14 deg
15 223908 Radsma H 1,23 39 35 30 8 0 7 17 4 0 39 38 5 2 39 19 9 2 39 24 6 2 18 18 4 0 6 177 146 9 1,212 75,64 98,56 6 15
16 143148 Kraster J 1,2 39 39 30 5 2 38 30 7 0 37 38 5 0 38 46 4 0 25 28 6 0 39 37 5 2 6 216 209 7 1,033 92,31 86,12 4 16
17 119253 Bos W 1,4 45 39 21 17 0 45 22 13 2 45 25 7 2 31 22 7 0 41 35 7 0 44 38 7 0 6 245 163 17 1,503 90,74 107,36 4 17 pr
18 159477 Schrik H 1,4 45 25 21 5 0 45 19 8 2 41 25 13 0 44 41 6 0 45 22 7 2 44 27 6 0 6 244 155 13 1,574 90,37 112,44 4 18 pr
19 223907 Beukema H 1 33 18 19 4 0 24 22 3 0 29 33 4 0 33 16 8 2 33 26 3 2 31 32 4 0 6 168 148 8 1,135 84,85 113,51 4 19
20 223920 Huizeling P 1,27 39 24 17 8 0 36 22 7 0 39 32 5 2 17 18 5 0 25 26 4 0 39 32 5 2 6 180 147 8 1,224 76,92 96,42 4 20
21 201791 Wust P 1,2 39 37 40 5 0 19 23 4 0 39 39 6 2 39 26 8 2 12 20 3 0 24 29 8 0 6 170 177 8 0,960 72,65 80,04 4 21 deg
22 223782 Dijk v U 1 33 33 30 3 2 18 26 3 0 17 17 4 0 33 46 5 2 27 24 4 0 13 18 4 0 6 141 161 5 0,876 71,21 87,58 4 22 deg
23 161849 Meijer F 1,1 36 36 34 4 1 21 19 7 0 36 19 8 2 31 30 5 0 24 32 6 0 23 32 3 0 6 171 166 8 1,030 79,17 93,65 3 23
24 220404 Berends J 1,3 42 23 21 7 0 33 27 6 0 41 39 12 0 35 26 6 0 40 32 4 0 42 31 12 2 6 214 176 12 1,216 84,92 93,53 2 24
25 218910 Lanting J 1,1 36 26 22 9 0 36 26 6 2 21 27 5 0 26 19 4 0 20 24 4 0 30 37 4 0 6 159 155 9 1,026 73,61 93,26 2 25
26 223783 Harms T 1,4 45 33 40 3 0 33 38 5 0 23 19 6 0 29 29 4 0 32 31 6 2 41 23 5 0 6 191 180 6 1,061 70,74 75,79 2 26
De nummers 1 tm 4 spelen de district finale op maandag 10 februari bij de DCT te TerApel aanvang 13 uur