Speeldata: 26 september            2  januari               26 maart       Aanvang wedstrijden 12:30 uur

                   31 oktober                 30 januari              9  april           Aanwezig 12:15 uur

                   28 november             27 februari

 

 

       

vanaf 2020

   

STAND  na ronde 6  (individueel)

                               
 

deelnemers

car

gem

gem

car

     

gespeeld

car.

brt.

gem.

punten

 

team 1

 

DGD Brem

1 Elzenaar 2 Jekel 3 Haveman 4 de Jong

 

teamleider

bernard haveman

1

Elzenaar C.

31

0,638

0,549

31

 

1

Woortman A.

14

138

604

0,228

133

team 2

 

DGD Olle Keus

1 Mulder 2 Wust 3 Radsma 4 de Jonge

 

teamleider

hans mulder

2

Mulder H

31

0,635

0,612

31

 

2

Beukema H.

15

164

553

0,297

132

team 3

 

DGD SBV

 

1 Boon 2 Clermonds 3 Leegwater 4 Rademaker

teamleider

henk clermonds

3

Steenstra R.

29

0,592

0,544

29

 

3

Schutrups J.

14

191

489

0,391

130

team 4

 

DGD Spont

1 Siepel 2 Oosterhuis 3 v Veen 4 Lanting

 

teamleider

piet oosterhuis

4

Boon C

27

0,523

0,459

27

 

4

Rademaker A.

15

148

568

0,261

129

 

team 5

 

DGD BCV

 

1 Steenstra 2 Kinds 3 Eerenstein 4 Berends

teamleider

adolf eerenstein

5

Jekel W.

25

0,499

0,547

27

 

5

Diepstra A

14

205

581

0,353

126

 

team 6

 

DGD Badde

1 Schutrups 2 Diepstra 3 Bartelds 4 Lamberts

teamleider

lambert bartelds

6

Siepel K.

25

0,482

0,479

25

 

6

Bartelds L

15

193

607

0,318

126

 

team 7

 

DGD Combi 1

1 Feikens 2 Woortman 3 Beukema 4 de Weerd

teamleider

henk de weerd

7

Oosterhuis P.

21

0,405

0,396

21

 

7

H.Radsma

14

205

591

0,347

125

                         

8

Wust P.

19

0,391

0,378

19

 

8

Oosterhuis P.

15

258

659

0,392

124

 

progamma teams

                   

9

Kinds J

19

0,386

0,236

19

 

9

Jekel W.

14

306

609

0,502

121

 

26-sep

uitslag

28-nov

uitslag

30-jan

uitslag

26-mrt

uitslag

10

Clermonds H.

19

0,368

0,369

19

 

10

Berends. J

14

202

598

0,338

121

 

team 1

team 7

42 - 43

team 2

team 5

42 - 37

team 1

team 5

46 - 27

team 1

team 2

11

Eerenstein A

19

0,361

0,340

19

 

11

de Jong M.

15

151

655

0,231

121

 

team 2

team 6

37 - 41

team 3

team 6

34 - 42

team 2

team 4

32 - 45

team 4

team 5

12

Radsma H

16

0,310

0,351

19

 

12

Siepel K.

14

281

516

0,545

119

 

team 3

team 5

41 - 33

team 4

team 7

26 - 48

team 6

team 7

37 - 38

team 3

team 7

13

Berends. J

17

0,336

0,373

19

 

13

Lanting J.

14

166

585

0,284

119

 

31-okt

2-jan

27-feb

     

23

Feikens J.

17

0,335

0,381

19

 

14

Elzenaar C.

14

351

572

0,614

118

 

team 1

team 6

38 - 45

team 1

team 3

49 - 28

team 1

team 4

39 - 37

     

21

Veen v A.

17

0,333

0,356

19

 

15

Feikens J.

14

205

476

0,431

118

 

team 2

team 7

28 - 44

team 4

team 6

38 - 38

team 2

team 3

36 - 36

     

14

Diepstra A

16

0,309

0,358

19

 

16

Steenstra R.

14

317

553

0,573

111

 

team 3

team 4

42 - 35

team 5

team 7

37 - 36

team 5

team 6

48 - 34

     

15

Leeghwater JA

16

0,304

0,366

19

 

17

Lamberts G.

14

131

558

0,235

111

                         

16

Lanting J.

15

0,297

0,250

15

 

18

Mulder H

14

339

539

0,629

108

                         

17

Haveman B.

15

0,288

0,276

15

 

19

Leeghwater JA

14

179

502

0,357

108

 

Stand

                     

18

Bartelds L

15

0,286

0,331

17

 

20

Wust P.

14

208

583

0,357

107

 

teams

gesp.

punten

 

Jans Kinds heeft aangegeven niet meer mee te doen i.v.m. ziekte.

 

19

de Jong M.

13

0,246

0,221

13

 

21

Clermonds H.

14

205

588

0,349

107

 

6

6

237

 

In team 5 gaat hij nu vervangen worden door de nummer 4 van het team

 

20

Schutrups J.

13

0,240

0,406

21

 

22

Eerenstein A

14

202

611

0,331

106

 

1

5

214

 

dat die dag vrij is. (Eerenstein en Berends worden dan 2 en 3)

 

22

Lamberts G.

12

0,220

0,226

12

 

23

Haveman B.

14

157

578

0,272

106

 

7

5

209

                 

24

de Jonge E.

11

0,217

0,196

11

 

24

de Jonge E.

13

113

565

0,200

106

 

5

5

182

                 

25

Rademaker A.

11

0,211

0,264

15

 

25

Veen v A.

14

177

576

0,307

99

 

3

5

181

                 

26

Woortman A.

11

0,200

0,233

12

 

26

Weerd de H.

11

92

517

0,178

87

 

4

5

181

                 

27

Beukema H.

11

0,200

0,252

15

 

27

Boon C

14

248

551

0,450

85

 

2

5

175

                 

28

Weerd de H.

11

0,200

0,178

11

 

28

Kinds J

5

51

216

0,236

24