Speeldata: 26 september            2  januari               26 maart       Aanvang wedstrijden 12:30 uur

                   31 oktober                 30 januari              9  april           Aanwezig 12:15 uur

                   28 november             27 februari

 

 

 

       

vanaf 2020

   

STAND  na ronde 2  (individueel)

                               
 

deelnemers

car

gem

gem

car

     

gespeeld

car.

brt.

gem.

punten

 

team 1

 

DGD Brem

1 Elzenaar 2 Jekel 3 Haveman 4 de Jong

 

teamleider

bernard haveman

1

Elzenaar C.

31

0,638

0,549

31

 

1

Schutrups J.

8

101

249

0,406

89

 

team 2

 

DGD Olle Keus

1 Mulder 2 Wust 3 Radsma 4 de Jonge

 

teamleider

hans mulder

2

Mulder H

31

0,635

0,612

31

 

2

Rademaker A.

8

80

303

0,264

78

 

team 3

 

DGD SBV

 

1 Boon 2 Clermonds 3 Leegwater 4 Rademaker

teamleider

henk clermonds

3

Steenstra R.

29

0,592

0,544

29

 

3

Berends. J

8

118

316

0,373

75

 

team 4

 

DGD Spont

1 Siepel 2 Oosterhuis 3 v Veen 4 Lanting

 

teamleider

piet oosterhuis

4

Boon C

27

0,523

0,459

27

 

4

Bartelds L

8

101

305

0,331

71

 

team 5

 

DGD BCV

 

1 Steenstra 2 Kinds 3 Eerenstein 4 Berends

teamleider

adolf eerenstein

5

Jekel W.

25

0,499

0,547

27

 

5

Leeghwater JA

8

101

276

0,366

69

 

team 6

 

DGD Badde

1 Diepstra 2 Bartelds 3 Schutrups 4 Lamberts

teamleider

lambert bartelds

6

Siepel K.

25

0,482

0,479

25

 

6

Jekel W.

7

158

289

0,547

67

 

team 7

 

DGD Combi 1

1 Feikens 2 Woortman 3 Beukema 4 de Weerd

teamleider

henk de weerd

7

Oosterhuis P.

21

0,405

0,396

21

 

7

Diepstra A

7

95

265

0,358

64

                         

8

Wust P.

19

0,391

0,378

19

 

8

H.Radsma

6

88

251

0,351

62

 

progamma teams

                   

9

Kinds J

19

0,386

0,236

19

 

9

Oosterhuis P.

8

131

331

0,396

61

 

26-sep

uitslag

28-nov

uitslag

30-jan

uitslag

26-mrt

uitslag

10

Clermonds H.

19

0,368

0,369

19

 

10

Beukema H.

7

61

242

0,252

60

 

team 1

team 7

42 - 43

team 2

team 5

42 - 37

team 1

team 5

team 1

team 2

11

Eerenstein A

19

0,361

0,340

19

 

11

Woortman A.

6

57

245

0,233

59

 

team 2

team 6

37 - 41

team 3

team 6

34 - 42

team 2

team 4

team 4

team 5

12

Radsma H

16

0,310

0,351

19

 

12

Clermonds H.

7

111

301

0,369

59

 

team 3

team 5

41 - 33

team 4

team 7

26 - 48

team 6

team 7

team 3

team 7

13

Berends. J

17

0,336

0,373

19

 

13

Mulder H

8

186

304

0,612

59

 

31-okt

2-jan

27-feb

     

23

Feikens J.

17

0,335

0,381

19

 

14

Lanting J.

8

84

336

0,250

57

 

team 1

team 6

38 - 45

team 1

team 3

team 1

team 4

     

21

Veen v A.

17

0,333

0,356

19

 

15

Steenstra R.

8

167

307

0,544

55

 

team 2

team 7

28 - 44

team 4

team 6

team 2

team 3

     

14

Diepstra A

16

0,309

0,358

19

 

16

Haveman B.

8

82

297

0,276

54

 

team 3

team 4

42 - 35

team 5

team 7

team 5

team 6

     

15

Leeghwater JA

16

0,304

0,366

19

 

17

Eerenstein A

7

102

300

0,340

52

                         

16

Lanting J.

15

0,297

0,250

15

 

18

Lamberts G.

7

60

266

0,226

52

                         

17

Haveman B.

15

0,288

0,276

15

 

19

Feikens J.

7

90

236

0,381

51

 

Stand

                     

18

Bartelds L

15

0,286

0,331

17

 

20

de Jong M.

7

66

299

0,221

50

 

teams

gesp.

punten

 

Jans Kinds heeft aangegeven niet meer mee te doen i.v.m. ziekte.

 

19

de Jong M.

13

0,246

0,221

13

 

21

Veen v A.

6

80

225

0,356

49

 

7

3

135

 

In team 5 gaat hij nu vervangen worden door de nummer 4 van het team

 

20

Schutrups J.

13

0,240

0,406

21

 

22

Elzenaar C.

6

140

255

0,549

45

 

6

3

128

 

dat die dag vrij is. (Eerenstein en Berends worden dan 2 en 3)

 

22

Lamberts G.

12

0,220

0,226

12

 

23

Wust P.

5

76

201

0,378

43

 

3

3

117

                 

24

de Jonge E.

11

0,217

0,196

11

 

24

Boon C

7

124

270

0,459

43

 

2

3

107

                 

25

Rademaker A.

11

0,211

0,264

15

 

25

Siepel K.

6

101

211

0,479

41

 

1

2

80

                 

26

Woortman A.

11

0,200

0,233

12

 

26

de Jonge E.

5

43

219

0,196

40

 

5

2

70

                 

27

Beukema H.

11

0,200

0,252

15

 

27

Weerd de H.

4

32

180

0,178

30

 

4

2

61

                 

28

Weerd de H.

11

0,200

0,178

11

 

28

Kinds J

5

51

216

0,236

24