Wedstrijdschema Poule  B  1e helft competitie 2019/2020

        Wedstrijdschema Poule  B 2e helft competitie 2019/2020

         thuis

           uit

   uitslag

         thuis

           uit

   uitslag

wedstrijdweek 1

wedstrijdweek 12

dinsdag 3 september 2019

bcv 3

spont 5

102 - 78

maandag 6 januari 2020

brem 2

lint 3

dinsdag 3 september 2019

onder de toorn

sbv 1

91 - 94

maandag 6 januari 2020

metropole

dct 1

donderdag 5 september 2019

lint 3

brem 2

95 - 74

woensdag 8 januari 2020

bcg 3

badde 4

vrijdag 6 september 2019

olle keus 2

snikke 1

94 - 85

woensdag 8 januari 2020

spont 5

bcv 3

vrijdag 6 september 2019

badde 4

bcg 3

89 - 96

vrijdag 10 januari 2020

snikke 1

olle keus 2

vrijdag 6 september 2019

dct 1

metropole

87 - 92 

vrijdag 10 januari 2020

sbv 1

onder de toorn

 

 

wedstrijdweek 2

wedstrijdweek 13

maandag 9 september 2019

metropole

badde 4

97 - 89 

maandag 13 januari 2020

brem 2

snikke 1

dinsdag 10 september 2019

onder de toorn

dct 1

        86 - 94

 

maandag 13 januari 2020

bcv 3

bcg 3

woensdag 11 september 2019

bcg 3

bcv 3

50 - 109 

 

donderdag 16 januari 2020

lint 3

spont 5

woensdag 11 september 2019

spont 5

lint 3

83 - 83 

 

vrijdag 17 januari 2020

olle keus 2

sbv 1

vrijdag 13 september 2019

snikke 1

brem 2

naar 20 sep

vrijdag 17 januari 2020

badde 4

metropole

vrijdag 13 september 2019

sbv 1

olle keus 2

90 - 78

vrijdag 17 januari 2020

dct 1

onder de toorn

 

 

wedstrijdweek 3

wedstrijdweek 14

maandag 16 september 2019

brem 2

sbv 1

92 - 86 

maandag 20 januari 2020

metropole

bcv 3

maandag 16 september 2019

bcv 3

metropole

97 - 72

dinsdag 21 januari 2020

onder de toorn

badde 4

woensdag 18 september 2019

spont 5

snikke 1

103 - 72 

 

donderdag 23 januari 2020

lint 3

bcg 3

woensdag 18 september 2019

bcg 3

lint 3

91 - 104

 

vrijdag 24 januari 2020

snikke 1

spont 5

naar 20 mrt 

vrijdag 20 september 2019

olle keus 2

dct 1

92 - 66 

vrijdag 24 januari 2020

sbv 1

brem 2

vrijdag 20 september 2019

badde 4

onder de toorn

104 - 73

vrijdag 24 januari 2020

dct 1

olle keus 2

vrijdag 20 september 2019

snikke 1

brem 2

84 - 102 

wedstrijdweek 4

wedstrijdweek 15

maandag 23 september 2019

dct 1

brem 2

87 - 80 

maandag 27 januari 2020

metropole

lint 3

dinsdag 24 september 2019

onder de toorn

bcv 3

69 - 101 

maandag 27 januari 2020

brem 2

dct 1

donderdag 26 september 2019

lint 3

metropole

87 - 83 

 

maandag 27 januari 2020

bcv 3

onder de toorn

vrijdag 27 september 2019

snikke 1

bcg 3

96 - 87 

 

woensdag 29 januari 2020

bcg 3

snikke 1

vrijdag 27 september 2019

sbv 1

spont 5

103 - 80

woensdag 29 januari 2020

spont 5

sbv 1

vrijdag 27 september 2019

olle keus 2

badde 4

93 - 88

vrijdag 31 januari 2020

badde 4

olle keus 2

wedstrijdweek 5

wedstrijdweek 16

maandag 30 september 2019

metropole

snikke 1

79 - 96 

maandag 3 februari 2020

dct 1

spont 5

maandag 30 september 2019

spont 5

dct 1

naar inhaalweek 

donderdag 6 februari 2020

lint 3

onder de toorn

maandag 30 september 2019

brem 2

badde 4

98 - 77

 

vrijdag 7 februari 2020

sbv 1

bcg 3

dinsdag 1 oktober 2019

bcv 3

olle keus 2

 91 - 71

 

vrijdag 7 februari 2020

snikke 1

metropole

dinsdag 1 oktober 2019

onder de toorn

lint 3

94 - 81

vrijdag 7 februari 2020

badde 4

brem 2

woensdag 2 oktober 2019

bcg 3

sbv 1

95 - 93 

vrijdag 7 februari 2020

olle keus 2

bcv 3

 

 

1e ronde beker

2e ronde beker

maandag 7 oktober 2019

maandag 10 februari 2020

 

 

 

 

 

1e ronde beker returns

2e ronde beker returns

maandag 14 oktober 2019

maandag 17 februari 2020

wedstrijdweek 6

wedstrijdweek 17

maandag 21 oktober 2019

brem 2

bcv 3

89 - 90 

maandag 24 februari 2020

metropole

sbv 1

maandag 21 oktober 2019

dct 1

bcg 3

94 - 94

dinsdag 25 februari 2020

bcv 3

brem 2

donderdag 24 oktober 2019

lint 3

olle keus 2

79 - 98

dinsdag 25 februari 2020

onder de toorn

snikke 1

vrijdag 25 oktober 2019

badde 4

spont 5

78 - 89

woensdag 26 februari 2020

bcg 3

dct 1

vrijdag 25 oktober 2019

snikke 1

onder de toorn

naar 22 nov

woensdag 26 februari 2020

spont 5

badde 4

vrijdag 25 oktober 2019

sbv 1

metropole

98 - 81

vrijdag 28 februari 2020

olle keus 2

lint 3

wedstrijdweek 7

wedstrijdweek 18

maandag 28 oktober 2019

metropole

bcg 3

81 - 100

maandag 2 maart 2020

brem 2

olle keus 2

maandag 28 oktober 2019

bcv 3

snikke 1

98 - 78

woensdag 4 maart 2020

spont 5

onder de toorn

dinsdag 29 oktober 2019

onder de toorn

spont 5

 77 - 96

woensdag 4 maart 2020

bcg 3

metropole

vrijdag 1 november 2019

olle keus 2

brem 2

83 - 93 

donderdag 5 maart 2020

lint 3

dct 1

vrijdag 1 november 2019

sbv 1

badde 4

104 - 86

vrijdag 6 maart 2020

snikke 1

bcv 3

vrijdag 1 november 2019

dct 1

lint 3

89 - 79

vrijdag 6 maart 2020

badde 4

sbv 1

 

wedstrijdweek 8

wedstrijdweek 19

maandag 4 november 2019

brem 2

onder de toorn

74 - 88 

maandag 9 maart 2020

metropole

spont 5

woensdag 6 november 2019

bcg 3

olle keus 2

81 - 99 

dinsdag 10 maart 2020

bcv 3

sbv 1

woensdag 6 november 2019

spont 5

metropole

95 - 85

dinsdag 10 maart 2020

onder de toorn

brem 2

donderdag 7 november 2019

lint 3

snikke 1

69 - 103 

vrijdag 13 maart 2020

olle keus 2

bcg 3

vrijdag 8 november 2019

sbv 1

bcv 3

         62 - 104

 

vrijdag 13 maart 2020

dct 1

badde 4

vrijdag 8 november 2019

badde 4

dct 1

106 - 86 

vrijdag 13 maart 2020

snikke 1

lint 3

 

wedstrijdweek 9

INHAAL EN UITWIJK WEEK

maandag 11 november 2019

brem 2

bcg 3

66 - 109 

vrijdag 20 maart 2020

 snikke 1

 spont 5

dinsdag 12 november 2019

bcv 3

dct 1

96 - 74 

donderdag 14 november 2019

lint 3

badde 4

94 - 100 

vrijdag 15 november 2019

snikke 1

sbv 1

101 - 82

vrijdag 15 november 2019

olle keus 2

spont 5

88 - 78

maandag 11 november 2019

metropole

onder de toorn

74 - 88

 

INHAAL EN UITWIJK WEEK

wedstrijdweek 20

vrijdag 22 november 2019

snikke 1

onder de toorn

96 - 80 

dinsdag 24 maart 2020

onder de toorn

metropole

woensdag 20 november2019 

spont 5

dct 1

83 - 87 

woensdag 25 maart 2020

bcg 3

brem 2

woensdag 25 maart 2020

spont 5

olle keus 2

vrijdag 27 maart 2020

sbv 1

snikke 1

vrijdag 27 maart 2020

badde 4

lint 3

vrijdag 27 maart 2020

dct 1

bcv 3

wedstrijdweek 10

wedstrijdweek 21

maandag 25 november 2019

metropole

brem 2

85 - 89 

maandag 30 maart 2020

brem 2

metropole

vrijdag 29 november 2019

dct 1

snikke 1

94 - 94 

maandag 30 maart 2020

bcv 3

badde 4

dinsdag 26 november 2019

onder de toorn

olle keus 2

95 - 95

woensdag 1 april 2020

bcg 3

spont 5

woensdag 27 november 2019

spont 5

bcg 3

88 - 89

donderdag 2 april 2020

lint 3

sbv 1

vrijdag 29 november 2019

badde 4

bcv 3

95 - 77

vrijdag 3 april 2020

snikke 1

dct 1

vrijdag 29 november 2019

sbv 1

lint 3

91 - 82 

vrijdag 3 april 2020

olle keus 2

onder de toorn

 

 

wedstrijdweek 11

 

wedstrijdweek 22

maandag 2 december 2019

brem 2

spont 5

87 - 95 

 

maandag 6 april 2020

metropole

olle keus 2

maandag 2 december 2019

bcv 3

lint 3

98 - 74

 

dinsdag 7 april 2020

onder de toorn

bcg 3

woensdag 4 december 2019

bcg 3

onder de toorn

103 - 79 

 

woensdag 8 april 2020

spont 5

brem 2

vrijdag 6 december 2019

badde 4

snikke 1

 

donderdag 9 april 2020

lint 3

bcv 3

vrijdag 6 december 2019

sbv 1

dct 1

 

vrijdag 10 april 2020

snikke 1

badde 4

vrijdag 6 december 2019

olle keus 2

metropole

 

vrijdag 10 april 2020

dct 1

sbv 1

 

maandag 9 december 2019

1e voorronde kerst toernooi

   

week van 13-4-2020

3 poule winnaars om kampioenschap

   

donderdag 12 december 2019

2e voorronde kerst toernooi

     

week van  20-4-2020

beker laatste 16

   

maandag 16 december 2019

finale kerst toernooi

     

week van  27-4-2020

beker laatste 8

   

       

week van  4-5-2020

beker finale laatste 4