District finale bandstoten 3e klas 2022 2023

Nummers 1 t/m 4  Geerts, Meems, vd Poel, Eleveld

Nr 1 Geerts gaat naar de gewestelijke finale.

 

Trofee voor:

Dirk Blaauw Nederlands kampioen Libre 2e klas Dagbiljarten 2022 

 

Winnaars PK Libre 1e klas District finale 2022 2023

Van links naar rechts nr 1 t/m 4 Roelf v d Land, Rene Remerie, Lucas Heuving, Hein de Vries 

 

 

Winnaars PK Libre 2e klas District finale 2022 2023

 van links naar rechts nr 1 t/m 3 Cor Elzenaar, Klaas Siepel, Wiebe Pomper  

 

Winnaars PK Libre 3e klas District finale 2022 2023

van links naar rechts nr 1 t/m 4 J. Schuttrups, P v d Poel, H. Beukema, J. Kraster.  

 

 

Winnaars PK Libre 4e klas District finale 2022 2023

van links naar rechts nr 1 t/m 4 P. v Oosten, T. Onderstal, F. Stok, H. Santingh.  

 

 

Foto’s NK Libre en Bandstoten 2020 Nieuwegein

https://myalbum.com/album/9Gv9R8uzLJVNum/

 

Foto’s NK Libre teams 2020 Niewegein

NK teamfinale LIbre 7-7-2022 (myalbum.com)

 

Foto’s NK 3 banden teams 2020 Niewegein

https://myalbum.com/album/FwToo2ZYss4emd/ 

 

Gewestelijke finales bandstoten 9 mei 2022 Groningen (fotos) PK Bandstoten Gewest 2022 (myalbum.com) 

 

Gewestelijke finales teams 11 mei 2022 Groningen (fotos) Gewest team finale 2022 (myalbum.com) 

 

 

Het winnende team van de Libre Team competitie BCV 1 2021 - 2022

Roel Mennega, Jan Tromp, Geessinus Mennega, Henny Hof

 

Finalisten district finale PK 3 banden 1e klas 2021 - 2022

 

van rechts naar links   1  J. Middel 2 K. Siepel 3 D. Blauw 4 H. Mulder

 

Finalisten district finale PK 3 banden 2e klas 2021 - 2022

 

van links naar rechts  1 J. Feiken 2 L. Heuving 3 J. Schutrups 4 P. Wollerich  

 

Finalisten district finale PK 3 banden 3 e klas 2021 - 2022

 

van rechts naar links   1 T.Onderstal  2 P .v/d Poel  3 E.Dijk 4 B.Boschma 

 

De nummers 1 t/m 3 van de individuele 3 B competitie van R naar L

                  nr 1 J. Koetje nr 2 W. Jekel nr 3 A. Eerenstein

 

Het winnende 3 banden Team “Brem” de finalisten van L naar R

        W. Jekel – C. Elzenaar – B. Haveman – H. Beukema

 

Kampioenen Gewestelijke finales,

 

Links op de foto H. Radsma kamp 3e klas Libre, Rechts op de foto D. Blauw kamp 2e klas Libre    

 

District finale PK Bandstoten 1e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  R Remerie 2e pl D. Blauw 3e pl S. Sluiter 4e pl R v d Land 

 

District finale PK Bandstoten 2e klas 2021 / 2022

v.l.n.r  2e pl J. Kraster, 3e pl H. Beukema, 1e plaats J. Schutrups 

 

District finale PK Bandstoten 3e klas 2021 / 2022

 

v.l.n.r 1e  pl winnaar  E de Jonge 2e pl B. Haveman 3e pl P. Wust 4e pl L. Bruyninckx

 

District finale PK libre 1e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  R v d Land 2e pl L. Heuving  3e pl H. Mulder 4e pl H de Vries

 

 

District finale PK libre 2e klas 2021 / 2022

v.l.n.r 1e  pl winnaar  D. Blauw 2e pl S. Sluiter 3e pl W. Pomper 4e pl G. Mennega

 

 

District finale PK libre 3e klas 2021 / 2022

 v.l.n.r 1e  pl winnaar  H. Radsma 2e pl J. Kraster 3e pl H. Beukema 4e pl M de Jong

 

 District finale PK libre 4e klas 2021 / 2022

 v.l.n.r 1e pl winnaar P. Wust  2e pl J. Meems  3e pl W. Bakker  4e pl J. Geerts 

 

Afgetreden bestuursleden Juli 2021 P. Wollerich - W. Jekel - K. Siepel

 

 District Finale PK 3 Banden 3e klas 2019 / 2020

 Winnaars op volgorde,  Kampioen 1e H. Beukema, 2e J. Lanting.4e T.harms 3e A. Horn.

  

District Finale PK Bandstoten 1e klas 2019 / 2020

Winnaars v l n r 1e pl K. Siepel 2e pl L. Heuving, 3e pl A. Schlimbach, 4e pl H de Vries.

 

District Finale PK Bandstoten 2e klas 2019 / 2020

Winnaars v l n r 1e pl P. Oosterhuis, 2e pl K. Koning, 3e pl J. Tromp, 4e pl K.M. Boven.

 

District Finale PK Bandstoten 3e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e pl G.S. Smit 3e pl A v Horn 2e pl J. Hamming 1e pl K. Boersma 2e van links op de Foto.

Foto's kersttoernooi DBGD 2019             Winnaar Jan Tromp

 https://myalbum.com/album/6365kGatvAZa

 

District Finale PK Libre 1e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e pl H Vegter 3e pl H de Vries 2e pl C. Elzenaar  1e pl F. Knol Links op de Foto.

 

District Finale PK Libre 2e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e A. Deekens 3e R. Mennega 2e A. Eerenstein 1e T v d Zwaag kampioen 2e van rechts.

 

District Finale PK Libre 3e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e F. Stok 3e T. Rubingh 2e T. Harms 1e J. Tromp kampioen 2e van links.

 

District Finale PK Libre 4e klas 2019 / 2020

Winnaars 4e E. Dijk 3e J. Geers 2e L. Bartels    1e K. Boersma kampioen 2e van rechts

 

BCV 3 Winnaar competitie en bekertoernooi 2018-2019

 

Winnaars district finale 3 Banden 2018-2019

Finale gewest 3 banden 3e klas 2018-2019

Finale gewest 3 banden 2e klas 2018-2019                                                                                                         Arbiters bij Gewest 3 banden 1e 2e en 3e klas 2018 2019 te Assen

Finale gewest 3 banden 1e klas 2018-2019

Top 12 Deelnemers 2019

Jan Meems Nederlandskampioen Dagbiljarten Libre 5e klas 2019

 

Fred Stok Nederlandskampioen Dagbiljarten 3 banden 3e klas 2019

 

De gehuldigde Nederlandse Kampioenen Fred Stok en Jan Meems op de alg. ledenvergadering aug 2019