Wedstrijdschema Poule  C  1e helft competitie 2019/2020

        Wedstrijdschema Poule  C 2e helft competitie 2019/2020

         thuis

           uit

   uitslag

         thuis

           uit

   uitslag

wedstrijdweek 1

wedstrijdweek 12

maandag 2 september 2019

brem 3

sbv 4

97 - 92

maandag 6 januari 2020

dct 2

spont 1

maandag 2 september 2019

spont 1

dct 2

76 - 93

dinsdag 7 januari 2020

bcv 2

sbv 2

dinsdag 3 september 2019

kiepe 2

spont 3

65 - 107

woensdag 8 januari 2020

lint 2

bcg 2

woensdag 4 september 2019

badde 2

snikke 2

87 - 86

woensdag 8 januari 2020

spont 3

kiepe 2

woensdag 4 september 2019

bcg 2

lint 2

69 - 110

vrijdag 10 januari 2020

sbv 4

brem 3

vrijdag 6 september 2019

sbv 2

bcv 2

92 - 81

vrijdag 10 januari 2020

snikke 2

badde 2

wedstrijdweek 2

wedstrijdweek 13

maandag 9 september 2019

dct 2

kiepe 2

85 - 94

maandag 13 januari 2020

brem 3

snikke 2

dinsdag 10 september 2019

bcv 2

badde 2

100 - 70

dinsdag 14 januari 2020

kiepe 2

dct 2

maandag 9 september 2019

spont 1

lint 2

104 - 81

 

woensdag 15 januari 2020

badde 2

bcv 2

woensdag 11 september 2019

spont 3

sbv 4

68 - 104 

 

woensdag 15 januari 2020

lint 2

spont 1

vrijdag 13 september 2019

snikke 2

brem 3

83 - 86 

woensdag 15 januari 2020

bcg 2

sbv 2

vrijdag 13 september 2019

sbv 2

bcg 2

naar inhaalweek

vrijdag 17 januari 2020

sbv 4

spont 3

wedstrijdweek 3

wedstrijdweek 14

maandag 16 september 2019

brem 3

bcv 2

94 - 90 

maandag 20 januari 2020

dct 2

sbv 4

maandag 16 september 2019

spont 1

sbv 2

79 - 95

dinsdag 21 januari 2020

bcv 2

brem 3

woensdag 18 september 2019

spont 3

snikke 2

83 - 87 

 

dinsdag 21 januari 2020

kiepe 2

lint 2

woensdag 18 september 2019

lint 2

kiepe 2

94 - 87

 

woensdag 22 januari 2020

bcg 2

badde 2

woensdag 18 september 2019

badde 2

bcg 2

74 - 92

vrijdag 24 januari 2020

sbv 2

spont 1

vrijdag 20 september 2019

sbv 4

dct 2

 82 - 97

vrijdag 24 januari 2020

snikke 2

spont 3

 

wedstrijdweek 4

wedstrijdweek 15

dinsdag 24 september 2019

bcv 2

spont 3

93 - 90 

maandag 27 januari 2020

spont 1

badde 2

dinsdag 24 september 2019

kiepe 2

sbv 2

91 - 82

maandag 27 januari 2020

brem 3

bcg 2

woensdag 25 september 2019

badde 2

spont 1

91 - 93 

 

maandag 27 januari 2020

dct 2

snikke 2

woensdag 25 september 2019

bcg 2

brem 3

78 - 95

 

woensdag 29 januari 2020

spont 3

bcv 2

woensdag 25 september 2019

lint 2

sbv 4

93 - 84 

vrijdag 31 januari 2020

sbv 4

lint 2

vrijdag 27 september 2019

snikke 2

dct 2

75 - 100 

vrijdag 31 januari 2020

sbv 2

kiepe 2

 

wedstrijdweek 5

wedstrijdweek 16

maandag 30 september 2019

dct 2

bcv 2

77 - 89 

dinsdag 4 februari 2020

bcv 2

dct 2

maandag 30 september 2019

brem 3

spont 1

90 - 82

maandag 3 februari 2020

spont 1

brem 3

dinsdag 1 oktober 2019

kiepe 2

badde 2

100 - 80 

 

woensdag 5 februari 2020

badde 2

kiepe 2

woensdag 2 oktober 2019

spont 3

bcg 2

99 - 71 

 

woensdag 5 februari 2020

lint 2

snikke 2

vrijdag 4 oktober 2019

snikke 2

lint 2

88 - 101 

woensdag 5 februari 2020

bcg 2

spont 3

vrijdag 4 oktober 2019

sbv 2

sbv 4

101 - 90

vrijdag 7 februari 2020

sbv 4

sbv 2

1e ronde beker

2e ronde beker

maandag 7 oktober 2019

maandag 10 februari 2020

 

 

 

 

 

1e ronde beker returns

2e ronde beker returns

maandag 14 oktober 2019

maandag 17 februari 2020

wedstrijdweek 6

wedstrijdweek 17

dinsdag 22 oktober 2019

bcv 2

lint 2

maandag 24 februari 2020

dct 2

bcg 2

maandag 21 oktober 2019

brem 3

kiepe 2

maandag 24 februari 2020

spont 1

spont 3

woensdag 23 oktober 2019

badde 2

sbv 4

dinsdag 25 februari 2020

kiepe 2

brem 3

woensdag 23 oktober 2019

spont 3

spont 1

woensdag 26 februari 2020

lint 2

bcv 2

woensdag 23 oktober 2019

bcg 2

dct 2

vrijdag 28 februari 2020

sbv 2

snikke 2

vrijdag 25 oktober 2019

snikke 2

sbv 2

vrijdag 28 februari 2020

sbv 4

badde 2

 

 

wedstrijdweek 7

wedstrijdweek 18

maandag 28 oktober 2019

brem 3

badde 2

dinsdag 3 maart 2020

bcv 2

spont 1

maandag 28 oktober 2019

spont 1

bcv 2

maandag 2 maart 2020

dct 2

lint 2

dinsdag 29 oktober 2019

kiepe 2

snikke 2

woensdag 4 maart 2020

badde 2

brem 3

woensdag 30 oktober 2019

bcg 2

sbv 4

woensdag 4 maart 2020

spont 3

sbv 2

woensdag 30 oktober 2019

lint 2

dct 2

vrijdag 6 maart 2020

sbv 4

bcg 2

vrijdag 1 november 2019

sbv 2

spont 3

vrijdag 6 maart 2020

snikke 2

kiepe 2

 

wedstrijdweek 8

wedstrijdweek 19

dinsdag 5 november 2019

bcv 2

kiepe 2

maandag 9 maart 2020

brem 3

sbv 2

maandag 4 november 2019

dct 2

badde 2

dinsdag 10 maart 2020

kiepe 2

bcv 2

maandag 4 november 2019

spont 1

bcg 2

woensdag 11 maart 2020

badde 2

dct 2

woensdag 6 november 2019

spont 3

lint 2

woensdag 11 maart 2020

bcg 2

spont 1

vrijdag 8 november 2019

snikke 2

sbv 4

woensdag 11 maart 2020

lint 2

spont 3

vrijdag 8 november 2019

sbv 2

brem 3

vrijdag 13 maart 2020

sbv 4

snikke 2

 

 

wedstrijdweek 9

INHAAL EN UITWIJK WEEK

maandag 11 november 2019

brem 3

dct 2

maandag 16 maart 2020

dinsdag 12 november 2019

kiepe 2

bcg 2

woensdag 13 november 2019

badde 2

spont 3

woensdag 13 november 2019

lint 2

sbv 2

vrijdag 15 november 2019

sbv 4

spont 1

vrijdag 15 november 2019

snikke 2

bcv 2

 

INHAAL EN UITWIJK WEEK

wedstrijdweek 20

dinsdag 19 november 2019

sbv 2

bcg 2

maandag 23 maart 2020

dct 2

brem 3

maandag 23 maart 2020

spont 1

sbv 4

dinsdag 24 maart 2020

bcv 2

snikke 2

woensdag 25 maart 2020

bcg 2

kiepe 2

woensdag 25 maart 2020

spont 3

badde 2

vrijdag 27 maart 2020

sbv 2

lint 2

wedstrijdweek 10

wedstrijdweek 21

maandag 25 november 2019

spont 1

kiepe 2

maandag 30 maart 2020

brem 3

lint 2

dinsdag 26 november 2019

bcv 2

sbv 4

dinsdag 31 maart 2020

kiepe 2

spont 1

maandag 25 november 2019

dct 2

spont 3

woensdag 1 april 2020

badde 2

sbv 2

woensdag 27 november 2019

bcg 2

snikke 2

woensdag 1 april 2020

spont 3

dct 2

woensdag 27 november 2019

lint 2

brem 3

vrijdag 3 april 2020

snikke 2

bcg 2

vrijdag 29 november 2019

sbv 2

badde 2

vrijdag 3 april 2020

sbv 4

bcv 2

 

wedstrijdweek 11

 

wedstrijdweek 22

maandag 2 december 2019

dct 2

sbv 2

 

maandag 6 april 2020

brem 3

spont 3

dinsdag 3 december 2019

kiepe 2

sbv 4

 

dinsdag 7 april 2020

bcv 2

bcg 2

woensdag 4 december 2019

spont 3

brem 3

 

woensdag 8 april 2020

lint 2

badde 2

woensdag 4 december 2019

badde 2

lint 2

 

woensdag 8 april 2020

spont 1

snikke 2

woensdag 4 december 2019

bcg 2

bcv 2

 

vrijdag 10 april 2020

sbv 2

dct 2

vrijdag 6 december 2019

snikke 2

spont 1

 

vrijdag 10 april 2020

sbv 4

kiepe 2

 

 

maandag 9 december 2019

1e voorronde kerst toernooi

   

week van 13-4-2020

3 poule winnaars om kampioenschap

   

donderdag 12 december 2019

2e voorronde kerst toernooi

     

week van  20-4-2020

beker laatste 16

   

maandag 16 december 2019

finale kerst toernooi

     

week van  27-4-2020

beker laatste 8

   

       

week van  4-5-2020

beker finale laatste 4