Wedstrijdschema Poule  A  1e helft competitie 2019/2020

        Wedstrijdschema Poule  A 2e helft competitie 2019/2020

         thuis

           uit

   uitslag

         thuis

           uit

   uitslag

wedstrijdweek 1

wedstrijdweek 12

maandag 2 september 2019

bcv 1

badde 1

86 - 96

maandag 6 januari 2020

badde 1

bcv 1

woensdag 4 september 2019

spont 4

bcg 1

90 - 90

maandag 6 januari 2020

spont 2

badde 3

donderdag 5 september 2019

badde 3

spont 2

74 - 92

maandag 6 januari 2020

brem 1

sbv 3

donderdag 5 september 2019

kiepe 1

lint 1

87 - 81

dinsdag 7 januari 2020

lint 1

kiepe 1

vrijdag 6 september 2019

heerdstee

olle keus 1

96 - 82

woensdag 8 januari 2020

bcg 1

spont 4

vrijdag 6 september 2019

sbv 3

brem 1

89 - 103

vrijdag 10 januari 2020

olle keus 1

heerdstee

wedstrijdweek 2

wedstrijdweek 13

maandag 9 september 2019

badde 1

heerdstee

85 - 79

maandag 13 januari 2020

spont 2

sbv 3

dinsdag 10 september 2019

lint 1

badde 3

90 - 77

maandag 13 januari 2020

brem 1

olle keus 1

maandag 9 september 2019

bcv 1

spont 4

92 - 88

 

woensdag 15 januari 2020

spont 4

bcv 1

woensdag 11 september 2019

bcg 1

kiepe 1

naar inhaalweek 

 

donderdag 16 januari 2020

badde 3

lint 1

vrijdag 13 september 2019

sbv 3

spont 2

100 - 79 

donderdag 16 januari 2020

kiepe 1

bcg 1

vrijdag 13 september 2019

olle keus 1

brem 1

97 - 95

vrijdag 17 januari 2020

heerdstee

badde 1

wedstrijdweek 3

wedstrijdweek 14

maandag 16 september 2019

spont 2

olle keus 1

 95 - 69

maandag 20 januari 2020

badde 1

brem 1

maandag 16 september 2019

brem 1

badde 1

95 - 103

maandag 20 januari 2020

bcv 1

kiepe 1

donderdag 19 september 2019

badde 3

bcg 1

94 - 77 

 

dinsdag 21 januari 2020

lint 1

sbv 3

donderdag 19 september 2019

kiepe 1

bcv 1

70 - 104

 

woensdag 22 januari 2020

spont 4

heerdstee

vrijdag 20 september 2019

heerdstee

spont 4

84 - 89

woensdag 22 januari 2020

bcg 1

badde 3

vrijdag 20 september 2019

sbv 3

lint 1

naar 29 nov

vrijdag 24 januari 2020

olle keus 1

spont 2

wedstrijdweek 4

wedstrijdweek 15

maandag 23 september 2019

badde 1

spont 2

75- 102 

maandag 27 januari 2020

spont 2

badde 1

maandag 23 september 2019

bcv 1

badde 3

105 - 72

maandag 27 januari 2020

brem 1

spont 4

woensdag 25 september 2019

spont 4

brem 1

87 - 77 

 

dinsdag 28 januari 2020

lint 1

olle keus 1

vrijdag 27 september 2019

olle keus 1

lint 1

naar inhaalweek

 

woensdag 29 januari 2020

bcg 1

sbv 3

vrijdag 27 september 2019

sbv 3

bcg 1

85 - 101 

donderdag 30 januari 2020

badde 3

bcv 1

vrijdag 27 september 2019

heerdstee

kiepe 1

99 - 77 

donderdag 30 januari 2020

kiepe 1

heerdstee

wedstrijdweek 5

wedstrijdweek 16

maandag 30 september 2019

spont 2

spont 4

73 - 97 

maandag 3 februari 2020

badde 1

lint 1

maandag 30 september 2019

brem 1

kiepe 1

85 - 97

maandag 3 februari 2020

bcv 1

sbv 3

dinsdag 1 oktober 2019

lint 1

badde 1

90 - 101 

 

woensdag 5 februari 2020

spont 4

spont 2

woensdag 2 oktober 2019

bcg 1

olle keus 1

107 - 80 

 

donderdag 6 februari 2020

kiepe 1

brem 1

donderdag 3 oktober 2019

badde 3

heerdstee

67 - 103 

vrijdag 7 februari 2020

olle keus 1

bcg 1

vrijdag 4 oktober 2019

sbv 3

bcv 1

82 - 94 

vrijdag 7 februari 2020

heerdstee

badde 3

1e ronde beker

2e ronde beker

maandag 7 oktober 2019

maandag 10 februari 2020

 

 

 

 

 

1e ronde beker returns

2e ronde beker returns

maandag 14 oktober 2019

maandag 17 februari 2020

wedstrijdweek 6

wedstrijdweek 17

maandag 21 oktober 2019

brem 1

badde 3

maandag 24 februari 2020

badde 1

bcg 1

maandag 21 oktober 2019

spont 2

kiepe 1

dinsdag 25 februari 2020

lint 1

spont 4

woensdag 23 oktober 2019

bcg 1

badde 1

maandag 24 februari 2020

bcv 1

olle keus 1

woensdag 23 oktober 2019

spont 4

lint 1

donderdag 27 februari 2020

kiepe 1

spont 2

vrijdag 25 oktober 2019

sbv 3

heerdstee

donderdag 27 februari 2020

badde 3

brem 1

vrijdag 25 oktober 2019

olle keus 1

bcv 1

vrijdag 28 februari 2020

heerdstee

sbv 3

 

wedstrijdweek 7

wedstrijdweek 18

maandag 28 oktober 2019

spont 2

bcv 1

maandag 2 maart 2020

brem 1

heerdstee

dinsdag 29 oktober 2019

lint 1

bcg 1

maandag 2 maart 2020

badde 1

kiepe 1

woensdag 30 oktober 2019

spont 4

sbv 3

maandag 2 maart 2020

bcv 1

spont 2

donderdag 31 oktober 2019

kiepe 1

badde 1

naar 21 nov 

woensdag 4 maart 2020

bcg 1

lint 1

donderdag 31 oktober 2019

badde 3

olle keus 1

vrijdag 6 maart 2020

olle keus 1

badde 3

vrijdag 1 november 2019

heerdstee

brem 1

vrijdag 6 maart 2020

sbv 3

spont 4

wedstrijdweek 8

wedstrijdweek 19

maandag 4 november 2019

brem 1

bcv 1

maandag 9 maart 2020

spont 2

bcg 1

maandag 4 november 2019

badde 1

badde 3

maandag 9 maart 2020

bcv 1

brem 1

dinsdag 5 november 2019

lint 1

heerdstee

woensdag 11 maart 2020

spont 4

kiepe 1

woensdag 6 november 2019

bcg 1

spont 2

donderdag 12 maart 2020

badde 3

badde 1

donderdag 7 november 2019

kiepe 1

spont 4

vrijdag 13 maart 2020

heerdstee

lint 1

vrijdag 8 november 2019

olle keus 1

sbv 3

vrijdag 13 maart 2020

sbv 3

olle keus 1

 

wedstrijdweek 9

INHAAL EN UITWIJK WEEK

maandag 11 november 2019

brem 1

lint 1

maandag 16 maart 2020

maandag 11 november 2019

bcv 1

bcg 1

donderdag 14 november 2019

badde 3

spont 4

vrijdag 15 november 2019

sbv 3

kiepe 1

vrijdag 15 november 2019

olle keus 1

badde 1

vrijdag 15 november 2019

heerdstee

spont 2

INHAAL EN UITWIJK WEEK

wedstrijdweek 20

woensdag 20 november 2019

bcg 1

kiepe 1

maandag 23 maart 2020

spont 2

heerdstee

vrijdag 22 november 2019

olle keus 1

lint 1

maandag 23 maart 2020

badde 1

olle keus 1

donderdag 21 november 2019

kiepe 1

 badde 1

dinsdag 24 maart 2020

lint 1

brem 1

woensdag 25 maart 2020

bcg 1

bcv 1

woensdag 25 maart 2020

spont 4

badde 3

donderdag 26 maart 2020

kiepe 1

sbv 3

wedstrijdweek 10

wedstrijdweek 21

maandag 25 november 2019

spont 2

lint 1

maandag 30 maart 2020

brem 1

bcg 1

maandag 25 november 2019

badde 1

sbv 3

dinsdag 31 maart 2020

lint 1

spont 2

maandag 25 november 2019

bcv 1

heerdstee

donderdag 2 april 2020

badde 3

kiepe 1

woensdag 27 november 2019

bcg 1

brem 1

vrijdag 3 april 2020

heerdstee

bcv 1

woensdag 27 november 2019

spont 4

olle keus 1

vrijdag 3 april 2020

olle keus 1

spont 4

donderdag 28 november 2019

kiepe 1

badde 3

vrijdag 3 april 2020

sbv 3

badde 1

vrijdag 29 november 2019

sbv 3

lint 1

wedstrijdweek 11

 

wedstrijdweek 22

maandag 2 december 2019

spont 2

brem 1

 

maandag 6 april 2020

badde 1

spont 4

dinsdag 3 december 2019

lint 1

bcv 1

 

maandag 6 april 2020

brem 1

spont 2

woensdag 4 december 2019

spont 4

badde 1

 

maandag 6 april 2020

bcv 1

lint 1

vrijdag 6 december 2019

sbv 3

badde 3

 

woensdag 8 april 2020

bcg 1

heerdstee

vrijdag 6 december 2019

olle keus 1

kiepe 1

 

donderdag 9 april 2020

kiepe 1

olle keus 1

vrijdag 6 december 2019

heerdstee

bcg 1

 

donderdag 9 april 2020

badde 3

sbv 3

 

 

 

maandag 9 december 2019

1e voorronde kerst toernooi

   

week van 13-4-2020

3 poule winnaars om kampioenschap

   

donderdag 12 december 2019

2e voorronde kerst toernooi

     

week van  20-4-2020

beker laatste 16

   

maandag 16 december 2019

finale kerst toernooi

     

week van  27-4-2020

beker laatste 8

   

       

week van  4-5-2020

beker finale laatste 4