ondergrens: 1,4 Uitslag voorronde PK's  3e klas libre 2019-2020
bovengrens: 2,4
3e klas 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde Totaal
Nr. Bnr. Naam Moy T.m. Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Car Brt H.S Pnt Part Car Brt H.S Moy. %car %moy Pnt Uitslag
1 228317 Rubingh T 1,48 43 43 21 8 2 43 23 7 2 43 24 9 2 43 14 16 2 43 16 10 2 43 25 7 1 6 258 123 16 2,098 100,00 141,73 11 1
2 246361 Stok F 1,57 45 45 28 6 2 45 29 9 2 45 26 7 2 45 37 6 2 43 25 10 0 45 20 10 2 6 268 165 10 1,624 99,26 103,45 10 2
3 223783 Harms T 2,02 55 55 33 8 2 55 20 16 2 50 24 11 0 55 30 2 2 55 23 12 2 55 14 9 2 6 325 144 16 2,257 98,48 111,73 10 3
4 218573 Tromp J 2,2 60 60 19 13 2 60 21 8 2 60 25 10 2 42 26 5 0 60 28 7 2 60 20 12 2 6 342 139 13 2,460 95,00 111,84 10 4 Pro
5 249682 J Koppenberg 1,9 53 48 34 6 0 53 32 9 2 53 30 6 2 53 28 7 2 53 33 6 2 53 37 7 1 6 313 194 9 1,613 98,43 84,92 9 5
6 155401 B.Haveman 1,63 47 47 34 7 2 47 29 6 2 44 33 8 0 47 30 7 2 31 33 3 0 47 31 8 2 6 263 190 8 1,384 93,26 84,92 8 6 Deg
7 206821 Boschma 1,6 47 32 24 5 0 33 21 5 0 47 42 5 2 47 42 5 2 47 25 7 2 47 29 9 2 6 253 183 9 1,383 89,72 86,41 8 7 Deg
8 136685 Veen v d A 1,8 51 51 28 7 2 51 26 8 2 51 25 9 2 51 27 6 2 33 22 5 0 14 17 6 0 6 251 145 9 1,731 82,03 96,17 8 8
9 220404 Berends J 1,59 45 45 38 6 2 42 29 6 0 45 31 13 1 41 40 5 0 45 23 7 2 45 17 10 2 6 263 178 13 1,478 97,41 92,93 7 9
10 217243 Koetje J 1,59 45 34 30 8 0 44 32 9 0 45 33 5 2 45 28 7 2 37 25 5 0 45 23 9 2 6 250 171 9 1,462 92,59 91,95 6 10
11 233373 Mennega G 2,18 55 30 16 7 0 55 28 9 2 55 24 9 2 52 25 8 0 53 25 8 0 55 17 15 2 6 300 135 15 2,222 90,91 101,94 6 11
12 223907 Beukema H 1,65 47 47 25 12 2 47 29 5 2 40 35 7 0 47 26 8 2 44 25 7 0 31 29 5 0 6 256 169 12 1,515 90,78 91,81 6 12
13 218815 W.Donkervooort 1,65 47 47 38 9 2 47 33 6 2 36 30 5 0 46 28 7 0 47 25 15 2 29 31 8 0 6 252 185 15 1,362 89,36 82,56 6 13 Deg
14 143148 Kraster  J 1,94 53 41 25 8 0 53 35 7 2 42 42 2 0 53 35 9 2 53 25 15 2 38 20 7 0 6 280 182 15 1,538 88,05 79,30 6 14
15 211571 Boven K.M 1,55 45 45 30 8 2 30 23 5 0 45 26 7 2 39 26 6 0 31 23 5 0 45 23 9 2 6 235 151 9 1,556 87,04 100,41 6 15
16 215733 Koning K 2,11 55 55 16 13 2 48 26 8 0 55 13 12 2 25 30 4 0 55 25 9 2 40 27 6 0 6 278 137 13 2,029 84,24 96,17 6 16
17 222521 Nijboer K 1,48 43 29 28 4 0 18 13 4 0 43 25 6 2 43 30 5 2 37 32 4 0 43 22 9 2 6 213 150 9 1,420 82,56 95,95 6 17
18 223908 Radsma H 1,9 53 53 28 11 2 53 24 12 2 35 26 5 0 53 40 8 2 36 23 11 0 27 28 5 0 6 257 169 12 1,521 80,82 80,04 6 18
19 222520 Bruyninckx 1,5 45 26 28 3 0 28 24 4 0 45 31 5 1 43 38 6 0 45 25 8 2 45 28 7 2 6 232 174 8 1,333 85,93 88,89 5 19 Deg
20 202727 B,Heller 2,02 55 45 19 13 0 42 35 6 0 55 35 11 2 40 42 5 0 50 28 15 0 55 31 9 2 6 287 190 15 1,511 86,97 74,78 4 20
21 223918 Niemeijer J 1,57 45 39 30 6 0 23 20 8 0 45 17 7 2 21 14 5 0 45 22 9 2 39 23 5 0 6 212 126 9 1,683 78,52 107,17 4 21
22 237270 Hamming J 1,7 49 35 28 5 0 26 24 5 0 31 25 6 0 30 27 5 0 49 32 6 2 49 27 8 2 6 220 163 8 1,350 74,83 79,39 4 22 Deg
23 183322 Buurman J 1,7 49 23 21 4 0 49 28 9 2 48 26 9 0 24 30 3 0 25 22 4 0 49 25 12 1 6 218 152 12 1,434 74,15 84,37 3 23
24 161849 Meijer F 2,1 55 51 28 9 0 55 24 15 2 37 24 6 0 44 37 7 0 42 17 8 0 21 20 6 0 6 250 150 15 1,667 75,76 79,37 2 24
25 223912 Oosten PM 1,8 51 51 24 11 2 33 29 8 0 26 25 7 0 42 35 9 0 29 25 6 0 39 31 4 0 6 220 169 11 1,302 71,90 72,32 2 25 Deg
26 223920 Huizeling P 2,22 60 49 33 7 0 41 28 9 0 33 17 6 0 60 26 14 2 24 16 8 0 20 14 4 0 6 227 134 14 1,694 63,06 76,31 2 26
27 223782 Dijk U 2,3 60 47 38 10 0 48 29 16 0 54 33 7 0 37 28 5 0 60 37 7 1 34 23 6 0 6 280 188 16 1,489 77,78 64,75 1 27
De nummers 1 tm 4 spelen de district finale op 18 oktober a.s. bij BCV te Valthermond   Aanvang 13 uur.  
pro=promotie     deg=degradatie