Ondergrens :   0 3 Banden Klasse  3 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                                             Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten
Bovengrens :   0,36 Deelnemers PK's seizoen 2019-2020
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 Bartels L.R 237148 de Badde 0,29 15
2 Radsma H 223908 Olle Keus 0,31 16
3 Boschma B 206821 Olle Keus 0,27 14
4 Calker v J 218898 Olle Keus 0,2 11
5 Beukema H 223907 de Brem 0,21 11 Assen (de Brem) donderdag 20 februari
6 Dallinga E 225344 BCG 77 0,22 12 wedstrijdleider aanvang 13 uur
7 Geerts J 271119 de Snikke 0,22 12 B. Haveman vrijdag 28 februari
8 Lamberts G 265304  de Badde  0,22 12 tel. 06-54334489 aanvang 13 uur
9 Harms T 223783 de Kiepe 0,34 18
10 Leegwater J 209137 onder de Toorn 0,3 16
11 Robben f 233371 de Brem 0,2 11
12 Stok F 246361 BCG 77 0,24 13
13 Weerd de H 269253 de Spont 0,21 11
14 Woortman A 270887 de Spont 0,26 14
15 Meems J 226656 de Badde 0,2 11 dinsdag 18 februari
16 Bucking A 222522 BC Lint 0,28 15 Nw Weerdinge (de Badde) aanvang 13 uur
17 Horn A 251255 de Snikke 0,32 17 wedstrijdleider dinsdag 25 februari
18 Lanting J 218910 de Spont 0,3 16 J. Meems tel 06-21275252   aanvang 13 uur
District finale beste 4 op donderdag 5 maart te Scheemda (onder de Toorn)
Ondergrens :   0,36 3 Banden Klasse  2 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                                             Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten
Bovengrens :   0,52 Deelnemers PK's seizoen 2019-2020
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 Sluiter S 219135 de Spont 0,49 25
2 Bos W 119253 de Brem 0,47 23 Groningen BCG maandag 2 maart
3 Eerenstein A 216442 BCV 0,361 19 wedstrijdleider aanvang 13 uur
4 Feikens J 237246 de Spont 0,465 23 H de Vries maandag 9 maart
5 Heuvingh L 226990 BCG 77 0,36 19 tel. 06-22086778 aanvang 13 uur
6 Kinds J 218185 BCV 0,386 19
7 Oosterhuis P 210242 de Spont 0,42 21
8 Siepel K 157442 de Spont 0,48 25 Musselkanaal (de Lint) vrijdag 6 maart
9 Berends J 220404 BCV 0,368 19 wedstrijdleider aanvang 13 uur
10 Veen v d A 136685 de Spont 0,36 19 J. Kraster tel. 0599-417460 donderdag 12 maart
11 Wollerich P 184296 Olle Keus 0,394 19 aanvang 13 uur
12 Wust P 201791 Olle keus 0,39 19
District finale beste 4 op maandag 16 maart te Oude Pekela (de Snikke)

 

 

 

             
Ondergrens :   0,52 3 Banden Klasse  1 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                                             Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten
Bovengrens :   1 Deelnemers PK's seizoen 2019-2020
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 Elzenaar C 109116 de Brem 0,638 31               Nw Pekela (De Kiepe) dinsdag 17 maart
2 Land v d R 264031 BCG 77 0,55 27 wedstrijdleider aanvang 13 uur
3 Middel J 109927 DCT 0,55 27 W v Beek dinsdag 24 maart
4 Mulder H 104121 Olle keus 0,64 33 Tel. 06-40998902 aanvang 13 uur
5 Schrik H 159477 DCT 0,52 27 Stadskanaal (de Spont) donderdag 19 maart
6 Steenstra R 220592 BCV 0,56 29 wedstrijdleider aanvang 13 uur
7 Vries de H 154610 BCG 77 0,53 27 A v d Veen donderdag 2 april
8 Wilken W 210346 de Spont 0,54 27 Tel. 06-42829048   aanvang 13 uur
  District finale beste 4 op vrijdag 10 april te Valthermond (BCV)  

   In verband met de corona virus worden deze PK wedstrijden voorlopig, tot nader order stilgelegd.