Bandstoten - Voorrondes - 3e Klas
Ondergrens :   0 Bandstoten Klasse  3

Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                                                                                                        

    Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten

Bovengrens :   1,0 Deelnemers PK's seizoen 2019-2020
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 Dallinga E 225344 BCG 77 0,8 27 Veendam (olle Keus) vrijdag 29 november
2 Bartels L.R 237148 de Badde 0,86 27 wedstrijdleider aanvang 13 uur
3 Donkervoort W 218895 de Spont 0,96 30 P. Wollerich tel. 06-13228612 vrijdag 13 december
4 Glorie H 223237 BC Lint 0,9 30 aanvang 13 uur
5 Calker v J 218898 Olle keus 0,75 24
6 Boschma B 206821 Olle keus 0,8 27
7 Bruynincks L 222520 de Brem 0,96 30 Stadskanaal (de Spont) donderdag 5 december
8 Horn van A 251255 de Snikke 0,94 30 wedstrijdleider aanvang 13 uur
9 Buurman J 183322 BC Lint 0,99 30 A v d Veen woensdag 11 december
10 Faber S.J 247863 de Badde 0,86 27 Tel. 06-42829048   aanvang 13 uur
11 Bakker Wa 218197 BC Lint 0,8 27
12 Robben F 233371 de Brem 0,47 15 dinsdag 26 november
13 Bucking A 222522 BC Lint 0,95 30 Nw Weerdinge (de Badde) aanvang 13 uur
14 Meems J 226656 de Badde 0,68 21 wedstrijdleider dinsdag 3 december
15 Smit G.C 136713 de Spont 0,75 24 J. Meems tel 06-21275252 aanvang 13 uur
16 Binee H 153392 BCG 77 0,95 30
17 Boersma K 264068 BCG 77 0,65 21 Groningen (BCG) maandag 2 december
18 Posthuma G 270923 de Spont 0,6 21 wedstrijdleider aanvang 13 uur
19 Rubingh T 228317 de Spont 0,9 30 H de Vries woensdag 11 december
20 Santing H 234416 de Badde 0,86 27 Tel. 06-22086778 aanvang 13 uur
21 Hamming J 237270 BCG 77 0,98 30
22 Stok F 246361 BCG 77 0,71 24
23 Vos H.J 239866 de Badde 0,78 24
  district finale beste 4 op vrijdag 20 december bij de BCV te Valthermond  
 
Ondergrens :   1,0 Bandstoten Klasse  2 Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                                                Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten
Bovengrens :   1,5 Deelnemers PK's seizoen 2019-2020
Nr. Deelnemer bondsnr. Vereniging Moy. T.M.
1 Steenstra R 220592 BCV 1,4 45
2 Schutrups J 270919 de Badde 1 33
3 Bos W 119253 de Brem 1,4 45
4 Boven K.M 211571 onder de Toorn 1 33
5 Schrik H 159477 DCT 1,4 45
6 Harms T 223783 de Kiepe 1,4 45 Assen (de Brem) maandag 20 jan 13 uur
7 Haveman B 155401 de Brem 1 33 wedstrijdleider maandag 3 feb 13 uur
8 Heller B 206727 de Spont 1 33 B. Haveman
9 Huizeling P 223920 BCG 77 1,27 39 tel. 06-54334489
10 Koning K 215733 de Brem 1,2 39
11 Koppenberg J 149682 de Snikke 1 33
12 Leegwater J 209137 onder de Toorn 1 33
13 Meijer F 161849 de spont 1,1 36
14 Oosten v P.M 223912 BCG 77 1,03 33
15 Beukema H 223907 de Brem 1 33
16 Pomper W 179230 de Spont 1,45 45
17 Eerenstein A 216442 BCV 1,2 39
18 Kraster J 143148 de Lint 1,2 39 Musselkanaal (de Lint) vrijdag 17 jan  13 uur
19 Radsma H 223908 Olle Keus 1,23 39 wedstrijdleider vrijdag 31 jan 13 uur
20 Dijk v U 223782 de Kiepe 1 33 J. Kraster tel. 0599-417460
21 Oosterhuis P 210242 de Spont 1,3 42  
22 Lanting J 218910 de Spont 1,1 36
23 Tromp J 218573 BCV 1,2 39 Nw Weerdinge (de Badde)
24 Veen v d A 136685 de Spont 1,1 36 wedstrijdleider dinsdag 21 jan 13 uur
25 Wust P 201791 Olle Keus 1,2 39 J. Meems dinsdag 28 jan 13 uur
26 Berends J 220404 BCV 1,3 42 tel 06-21275252  
  District Finale beste 4 spelen de district finale op

 

 

 

Ondergrens :   1,5

Bandstoten

Klasse  1

Iedere PK speler is verplicht in overleg te gaan met de wedstrijdleider en zal zijn deelname uiterlijk 2 dagen vooraf moeten melden en in overleg al dan niet een clubgenoot als Arbiter mee te nemen.                                                                              Bij het niet aanmelden is deelname uitgesloten

 

Bovengrens :   4

Deelnemers PK's seizoen 2019-2020

 

Nr.

Deelnemer

bondsnr.

Vereniging

Moy.

T.M.

 
 

1

Wollerich

184296

Olle Keus

1,5

48

Veendam (olle Keus)

vrijdag 24 januari

 

2

Elzenaar C

109116

de Brem

2,6

65

wedstrijdleider

aanvang 13 uur

 

3

Heuvingh L

226990

BCG 77

2,23

57

P. Wollerich tel. 06-13228612

vrijdag 14 februari

 

4

Zwaag v d T

179397

BCV

2,3

60

aanvang 13 uur

 

5

Knol F

142549

DCT

2

54

 

6

Land v d R

264031

BCG 77

1,9

54

Stadskanaal (de Spont)

donderdag 6 februari

 

7

Jong de W

223779

de Snikke

2,3

60

wedstrijdleider

aanvang 12.30 uur

 

8

Siepel K

157442

de Spont

1.9

54

A v d Veen

maandag10 februari

 

9

Mulder H

104121

Olle Keus

2,5

65

Tel. 06-42829048 

aanvang 12.30 uur

 

10

Schlimbach A

161864

BCV

1,6

48

 

11

Middel J

109927

DCT

2,3

60

Nw Weerdinge (de Badde)

dinsdag 4 februari

 

12

Sluiter S

219135

de Spont

1,5

48

wedstrijdleider

aanvang 13 uur

 

13

Vegter H

160077

Metropole

2,95

70

J. Meems

dinsdag 11 februari

 

14

Mennega R

223240

BCV

1,6

48

tel 06-21275252 

aanvang 13 uur

 

15

Wilken W

210346

de Spont

2,2

57

Valthermond (BCV)

dinsdag 11 februari

 

16

Deekens A

168859

de Snikke

1,5

48

wedstrijdleider

aanvang 13 uur

 

17

Vries de H

154610

BCG 77

2,1

57

A. Eerenstein tel 06-57328062

vrijdag 14 februari

 

18

BMD

BMD

1,5

48

aanvang 13 uur

 
 

District Finale

beste 4

spelen de district finale op