Programma beker competitie 2019-2020

                   
                               
 

Het gaat dus om aantal gewonnen wedstrijden. Bij totaal 16 - 16 telt de (totale) belgische telling.

                 
 

Er kan alleen gespeeld worden met teams van 4 man

                   
 

Wedstrijd formulier DIREKT doorsturen!!

       

LOTING IS GEDAAN OP BESTUURSVERGADERING VAN 20 AUGUSTUS

     
                     
                               
         

1e ronde

van 7 t/m 18 oktober

             
                 

naar volgende

           
 

datum

 

thuis team

 

uit team

uitslag

b.t

totaal uitslag

ronde

datum

thuis team

 

uit team

uitslag

b.t

 

maandag 7 oktober

1

metropole

sbv 2

.7 - 9

87 - 91

.18 - 14

metropole

vrijdag 18 oktober

sbv 2

metropole

.5 - 11

82 - 93

 

vrijdag 11 oktober

2

sbv 4

dct 1

.5 - 11

76 - 92

.12 - 20

dct 1

vrijdag 18 oktober

dct 1

sbv 4

.9 - 7

95 - 85

 

vrijdag 11 oktober

3

snikke 1

spont 5

.4 - 12

78 - 92

.7 - 25

spont 5

woensdag 16 oktober

spont 5

snikke 1

.13 - 3

102 - 64

 

vrijdag 11 oktober

4

heerdstee

brem 1

.0 - 16

nvt

0 - 32

brem 1

maandag 14 oktober

brem 1

heerdstee

16 - 0

nvt

 

donderdag 10 oktober

5

kiepe 1

bcg 3

.4 - 12

80 - 103

.11 - 21

bcg 3

woensdag 16 oktober

bcg 3

kiepe 1

.7 - 9

83 - 90

 

vrijdag 11 oktober

6

sbv 3

sbv 1

.16 - 0

nvt

32 - 0

sbv 3

vrijdag 18 oktober

sbv 1

sbv 3

0 - 16

nvt

 

woensdag 9 oktober

7

bcg 2

kiepe 2

.8 - 8

100 - 87

18 - 14

bcg 2

dinsdag 15 oktober

kiepe 2

bcg 2

.6 - 10

87 - 94

 

woensdag 9 oktober

8

lint 2

brem 3

.8 - 8

91 - 90

.8 - 24

brem 3

maandag 14 oktober

brem 3

lint 2

16 - 0

106 - 73

 

maandag 7 oktober

9

brem 2

spont 4

.6 - 10

82 - 92

.18 - 14

brem 2

woensdag 16 oktober

spont 4

brem 2

4 - 12

78 - 93

 

maandag 7 oktober

10

spont 1

bcg 1

.9 - 7

90 - 87

.19 - 13

spont 1

woensdag 16 oktober

bcg 1

spont 1

.6 - 10

82 - 88

 

maandag 7 oktober

11

badde 1

lint 3

.12 - 4

104 - 72

.22 - 10

badde 1

donderdag 17 oktober

lint 3

badde 1

.6 - 10

93 - 94

 

maandag 7 oktober

12

dct 2

bcv 3

.10 - 6

91 - 83

.22 - 10

dct 2

maandag 14 oktober

bcv 3

dct 2

.4 - 12

78 - 93

 

dinsdag 8 oktober

13

onder de toorn

snikke 2

.6 - 10

98 - 88

.13 - 19

snikke 2

vrijdag 18 oktober

snikke 2

onder de toorn

.9 - 7

81 - 95

 

woensdag 9 oktober

14

spont 3

bcv1

.6 - 10

82 - 92

.12 - 20

bcv 1

dinsdag 15 oktober

bcv1

spont 3

.10 - 6

95 - 78

 

dinsdag 8 oktober

15

bcv 2

badde 4

.14 - 2

98 - 74

.28 - 4

bcv 2

vrijdag 18 oktober

badde 4

bcv 2

.2 - 14

69 - 101

 

dinsdag 8 oktober

16

lint 1

badde 3

.10 - 6

96 - 84

.18 - 14

lint 1

donderdag 17 oktober

badde 3

lint 1

.8 - 8

84 - 88

 

maandag 7 oktober

17

spont 2

badde 2

.10 - 6

92 - 81

.18 - 14

spont 2

woensdag 16 oktober

badde 2

spont 2

.8 - 8

95 - 91

 

Beste verliezer gaat mee naar 2e ronde (als nr. 18)

                       
                 

sbv 2

14 punten      91 + 82 = 173

         
                 

kiepe 2

14 punten      87 + 87 = 174

         
                 

spont 4

14 punten      78 + 92 = 170

         
                 

badde 3

14 punten       84 + 84 = 168

         
                 

badde 2

14 punten       81 + 95 = 176

         
                               
         

2e ronde

van 10 t/m 21 februari

             
                 

naar volgende

           
 

datum

 

thuis team

 

uit team

uitslag

b.t

totaal uitslag

ronde

datum

thuis team

 

uit team

uitslag

b.t

 

maandag 10 februari

1

metropole

18

badde 2

woensdag 19 februari

badde 2

metropole

 

vrijdag 14 februari

2

dct 1

17

spont 2

maandag 17 februari

spont 2

dct 1

 

woensdag 12 februari

3

spont 5

16

lint 1

dinsdag 18 februari

lint 1

spont 5

 

maandag 10 februari

4

brem 1

15

bcv 2

dinsdag 18 februari

bcv 2

brem 1

 

woensdag 12 februari

5

bcg 3

14

bcv 1

maandag 17 februari

bcv 1

bcg 3

 

vrijdag 14 februari

6

sbv 3

13

snikke 2

vrijdag 21 februari

snikke 2

sbv 3

 

woensdag 12 februari

7

bcg 2

12

dct 2

maandag 17 februari

dct 2

bcg 2

 

maandag 10 februari

8

brem 3

11

badde 1

maandag 17 februari

badde 1

brem 3

 

maandag 10 februari

9

brem 2

10

spont 1

maandag 17 februari

spont 1

brem 2

                               
 

De slechtste winnaar valt af om 8 teams over te houden