Programma beker competitie 2021-2022                    
                             
Het gaat dus om aantal gewonnen wedstrijden. Bij totaal 16 - 16 telt de (totale) belgische telling.                  
Er kan alleen gespeeld worden met teams van 4 man                    
Wedstrijd formulier DIREKT doorsturen!!         LOTING IS GEDAAN OP BESTUURSVERGADERING VAN  7 juli 20221

Het team met slechtste overwinning valt af voor de volgende ronde om op 16 teams te komen.  

1e ronde

 

van 25 t/m 29 oktober

 

 

 

 

1e ronde return

van 8 t/m 12 november

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

naar volgende

 

 

 

 

 

 

datum

 

thuis team

 

uit team

uitslag

b.t

totaal uitslag

ronde

datum

thuis team

 

uit team

uitslag

b.t

25 okt 13 uur

1

Badde 3

 

SBV 1

 

 

 

 

12 nov 13 uur

SBV 1

 

Badde 3

 

 

27 okt 13 uur

2

BCG 2

 

Badde 2

 

 

 

 

11 nov 13 uur

Badde 2

 

BCG 2

 

 

29 okt 13 uur

3

Badde 4

 

ABC

 

 

 

 

8  nov 13 uur

ABC

 

Badde 4

 

 

28 okt 13 uur

4

Lint 3

 

Olle keus 1 afgem

 

 

 

lint 3

12 nov 13 uur

Olle keus 1 afgem

 

Lint 3

 

 

26 okt 13 uur

5

Lint 1

 

Spont 3

 

 

 

 

10 nov 13 uur

Spont 3

 

Lint 1

 

 

25 okt 13 uur

6

Snikke 2

 

BCV 1

 

 

 

 

8  nov 13 uur

BCV 1

 

Snikke 2

 

 

27 okt 13 uur

7

Lint 2

 

Heerdstee afgem

 

 

 

lint 2

12 nov 13 uur

Heerdstee afgem

 

Lint 2

 

 

29 okt 13 uur

8

SBV 2

 

Metropole

 

 

 

 

8  nov 13 uur

Metropole

 

SBV 2

 

 

25 okt 13 uur

9

Spont 1

 

SBV 3

 

 

 

 

12 nov 13 uur

SBV 3

 

Spont 1

 

 

25 okt 13 uur

10

Brem 1

 

de Kiepe 2

 

 

 

 

11 nov 13 uur

de Kiepe 2

 

Brem 1

 

 

29 okt 13 uur

11

Olle keus 2 afgem

 

de Kiepe 1

 

 

 

de Kiepe1

12 nov 13 uur

de Kiepe 1

 

Olle keus 2 afgem

 

 

25 okt 13 uur

12

Brem 3

 

Spont 2

 

 

 

 

8  nov 13 uur

Spont 2

 

Brem 3

 

 

27 okt 13 uur

13

BCG 1

 

Brem 2

 

 

 

 

8  nov 13 uur

Brem 2

 

BCG 1

 

 

27 okt 13 uur

14

Spont 5

 

BCG 3

 

 

 

 

10 nov 13 uur

BCG 3

 

Spont 5

 

 

25 okt 13 uur

15

DCT

 

Spont 4

 

 

 

 

10 nov 13 uur

Spont 4

 

DCT

 

 

26 okt 13 uur

16

Onder de Toorn

 

Snikke 1

 

 

 

 

12 nov 13 uur

Snikke 1

 

Onder de Toorn

 

 

29 okt 13 uur

17

BCV 2

 

Badde 1

 

 

 

 

12  nov 13 uur

Badde 1

 

BVCV 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 laagst geklasseerde winnaar valt af voor de  2e ronde.